Kancelaria Notarialna
w Zabrzu
Notariusz Joanna Kozok

NOTARIUSZ

Joanna

Kozok

ul. Wolności 290/2
41-800

Zabrze

tel.:
32 272 41 50
692 227 873
662 472 018
fax.:
32 272 41 50
www:
notariusz-zabrze.com.pl
Godziny pracy:
  • poniedziałek: 10.00 - 17.00
  • wtorek: 10.00 - 17.00
  • środa: 10.00 - 17.00
  • czwartek: 10.00 - 17.00
  • piątek: 9.00 - 15.00

Inne terminy i godziny po
wcześniejszym uzgodnieniu.

OPŁATY NOTARIALNE

Cennik notariusz - Zabrze

Interesujesz się usługami świadczonymi przez notariusza? Nie wiesz ile może kosztować Cię profesjonalna konsultacja z prawnikiem? Odpowiedź na te pytania uzyskasz w tej zakładce naszej strony internetowej. Zakres usług jest bardzo szeroki, dlatego warto by klient zapoznał się z cennikiem notariusza, zanim trafi do kancelarii.

Notariusz cena – Zabrze

Na samym początku warto wyjaśnić, jakie usługi może realizować notariusz. Notariusz to osoba zaufania publicznego, która zajmuje się przygotowaniem różnorodnych aktów notarialnych, w tym reguluje kwestie dziedziczenia, sporządza poświadczenia podpisu, odpisy oraz wyciągi dokumentów, doręcza oświadczenia czy spisuje protokoły. Notariusz zajmuje się także przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Bardziej szczegółowy zakres kompetencji notariusza zawiera ustawa Prawo o notariacie. Zakres czynności dokonywanych w kancelarii można ustalić poprzez kontakt osobisty, telefonicznie lub mailowo z kancelarią.

Cena za usługi notarialne – Zabrze

Za wykonywane czynności notarialne notariusz pobiera wynagrodzenie (zwane taksą notarialną) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 roku w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, powiększone o należny podatek VAT. Oprócz taksy notarialnej notariusz pobiera, w imieniu państwa polskiego, dodatkowe podatki i opłaty. Są to przede wszystkim:

Zebrane opłaty i podatki przekazywane są na konta bankowe odpowiednich instytucji państwowych.
W celu ustalenia wysokości wszystkich opłat za daną czynność notarialną prosimy o kontakt osobisty, bądź - w przypadku czynności mniej zawiłych - telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W związku ze zróżnicowaniem wysokości ponoszonych opłat i zróżnicowanym cennikiem za czynności notarialne najlepszy jest bezpośredni kontakt z kancelarią Notariusza Joanna Kozok w Zabrzu.
Udzielanie informacji i wyjaśnień w sprawie czynności notarialnych jest bezpłatne.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.02 s.
X

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, by pliki cookies były zapisywane na dysku, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.